Konuyu Goruntule: Concord SmartPad7 8GB 7" Tablet PC Hakkında

Niyazi
12.07.2012, 13:49
Merhaba Arkadaşlar, bu aralar en çok dikkatimi çeken ve tablet bilgisayar dünyasında kalıcı izler bırakacağı öngörülen Condord markalı SmartPad7 8GB 7" en çok tercih edilenler arasında. Kısa süredir araştırıyorum ve almaya karar verdim. Ürünü aldıktan sonra detaylı bir tanıtım yazısı yazarak artıları ve eksileriyle tablet pc severlere öncülük edecek bir yazı sizlerle olacak.

Ürünü elime almadım ama araştırdığım kadarıyla malzemesi çok iyi olduğu kesin. Ürünün en belirgin özelliği ince şık oluşu, 8 gb dahili hafızayla gelmesi ve de sadece 324 gram oluşu.

Bu ürünü satın aldığınızda çok zengin bir paket sizleri bekliyor. Ürün ile birlikte ;
(HDMI Kablo,RJ-45 Ethernet Port,Araç Şarjı,Kılıf,Kulaklık,USB,Şarj Aleti,USB Dönüştürücü)

Böylece tablet bilgisayarınızı çok amaçlı kullanabilirsiniz. Kapasitif Çoklu 5 Point Dokunmatik Ekran özelliğiyle, HDMI Çıkış Outstanding Super HD 2160P/3D Film video decoding özelliğiyle ve de 3g modemlerin kullanılabilmesiyle benzerlerinden ön plana çıkmanın yanı sıra üst segment tablet pc lerle yarışmaya hazır olduğunun sinyallerini veriyor.

Ürünün Özellikleri

GENEL

İşletim sistemi : Android 4.0 Ice Cream Sandwich (Güncellenip Yükseltilebilir)

İşlemci çatısı : Arm A10, Cortex A8

İşlemci hızı :1.2 - 1.6 Ghz

Ekran : 7.0 inch ( 16:9 rasyo ) Kapasitif Çoklu Dokunmatik Ekran (5 Noktadan)

Bağlantı : WiFi (IEEE 802.11 b/g)

3D : GPU (3D görüntü işletme özelliği): Mali- 400 MHz

HD destek : Full HD 1080p Oynatma +HDMI Çıkış Outstanding Super HD 2160P/3D Film video decoding

Ram : 512 MB DDR3

3G Modem : Var (Takılabilir )

Bellek : 8 GB (microSD ile 32 GBa kadar destekler)

Renk : Siyah, Beyaz

Ekran

Boyut : 7inch

Rasyo : 16:9

Teknoloji : TFT-LCD

Çözünürlük : 800*480

Dokunmatik : A+ Kapasitif Multitouch

Çoklu dokunmatik : Multitouch 5 Nokta

BELLEK

Dahili bellek :8GB

Harici bellek : Micro SD kart (32GBa kadar destekler)

BAĞLANTI YUVALARI

OTG : 1 Adet mini USB 2.0, 1 Adet Dönüştürücü,USB flash bellek,Jet,VINN ve diğer 3G Modemler, aksesuarlar bu yuvadan bağlanır. RJ-45 Aparatlı

Kart yuvası : Micro SD 32GBa kadar destek

HDMI girişi : TVye HDMI girişi olan monitörlere görüntü aktarır

DC giriş :5V 1.5A, şarj için

Kulaklık girişi : 3,5mm

Mikrofon ve Hoparlör : 20Hz - 20k Hz N/S:>85%

PİL

Pil tipi : 3.000 maH Li-polymer

Tüketim süresi : Stand by :160 saat

HD video izleme :4 saat

Wifi açık internet : 4,5 saat

Müzik dinleme:6 saat

Okuma :8,5 saat

Fiyatı ne kadar?
http://www.akakce.com/bilgisayar-tab...ti,771007.html adresinden en ucuz SmartPad7 8GB 7" Tablet PC almak için en ucuz fiatları görebilirsiniz.

Destek ve Kurumsal Bilgi

http://www.concord.com.tr/ adresinden üretici firma hakkında kurumsal bilgilere ve diğer ürünlerine ulaşabilirsiniz.

alenn34
16.06.2013, 16:02
teşekkürler güzel paylaşım

netrojen
17.04.2014, 20:50
güzel bir şeye benziyor

lamantra
29.01.2015, 10:26
iyi gibi sağolun.

mavercikyavuz
28.05.2015, 10:25
gayet güzel bi tabletmiş 2012 yılı için.