Konuyu Goruntule: NetForumTR | Kaliteli Paylaşımın Tek Adresi | Yöne

NetForumTr
17.07.2013, 19:30
Merhaba Arkadaşlar . NetForumTR | Kaliteli Paylaşımın Tek Adresi %100 Destekli Ve Kaliteli

NetForumTr Sitemiz Yeni Açılmıştır.

Yönetici Alımları Başlamıştır !!

Site Özellikleri ;

1) vBulletin Profesyonel Paket Kurulumludur.
2) 7/20 - 7/24 Arası Online Destek Verilmektedir. ( Site Üzerinden ve Facebook üzerinden)
3) Profesyonel Yönetici Kadrosu.
4) Her Telden Kategori Vardır. Bağzıları Eksiktir Site Yeni Oldugu İçin Eklencektir.
5) Örnek : Bilgisayarıma Tema Yüklemek İstiyorum Ne Yapmalıyım ? Gibi Yardım Talebinde Bulunursanız Sizlere Videolu Anlatım Şeklinde Yardım edilcektir. (HD Ve Sesli Anlatım)
6) Facebook Sayfamız Üzerinden Destek Verilmektedir.
7) Ve Benzeri Şeyler.

Site İçeriği ;

Metin2 ( Hakkında Herşey ÖRN: Serverler Server Kurma Yardım Bölümü Vs. )
Wolfteam ( Hakkında Herşey ÖRN: Wolfteam Hileleri , Wolfteam Genel , Wolfteam Yardım vs. )
Ve Diqer Online Oyunlar ( Hakkında Herşey.
Bilgisayar ( İşletim Sistemi Windows Serisi Programlama vb. )
Web Tasarım ( Web Tasarım Nedir ? , Web Tasarım yapma , php,css,html, ve benzeri )
Web Programlama ( Program Dilleri Nedir ? Css Javascript , Vb.
Ve Diger Herşey.

Site Uzantısı Hakkında ? ;

Evet Arkadaşlar Sitemize Girdiyseniz . TK Lı Olduqunuda Görmüştürsünüz. .TK Lı Olması Sitemizin Dandik Olması Anlamına Gelmez Sağten Sitemiz Dandik Olsaydı Bukadar Uzun Şekilde Anlatmazdım Direk Site adresini Verir bitirirdim. Sitemiz Seo Uyumludur Ayrı yetten Biz Seo Yaptık Sağlamdır Googleye İndexlenmiştir. RAMAZAN BAYRAMINDA İNŞALLAH .COM'A GEÇİŞ YAPCAZ.

Site'ye Hangi Yöneticiler Lazımdır ? ;

1) Moderatör
2) Grafiker
3) Web Tasarımcı

Yukarıdakiler Lazımdır Sitemize Alımları Vardır. 1 Adet Digil 4 5 Kişi Alıncaktır.

Sitemizin Ana Sayfa Linki ; NetForumTr | Kaliteli Paylaşımın Tek Adresi |

İyi Günler İyi Forumlar.

Not : Sitemize Üye Olursanız Sevinirim. :)