Konuyu Goruntule: ptcsolution - Geleceğin PTC Sitesi

Metin1
13.09.2013, 00:37
ptcsolution - Geleceğin PTC SitesiPtcsolution yeni 5 aylık bir PTC sitesi diğer kazanç Yöntemlerinide içerenGPT siteleri gibi bir multi kazanç sitesidir,.Belirtmek isterim ki diğer ptc sitelerinden daha zevkli bir site. Özellikle clixgrid  oyununda nerdeyse her gün kazanma şansınız var. Site grid konusunda oldukça bonkör.Clixgrid ile günlük 25 Reklam tıklama ve $0.10 ile $5.00 kazanma şansınız var. Arkadaşlar bu bilgilerin çoğu sitenin Türkçe forumunda var zaten,sitede neler oluyor kimler ne kazanıyor,kim ne kazanmış,gridden ne kazanıyorlar vs.vs.forumda bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz ..Geleceğin Clixsense'si Olmaya ADAY Güvenilir Site PTCSolution !Site 2.clixsense diye nitelendiriliyor. 4 Levele kadar reflerden kazanç sağlanıyor. Günlük tıklamalardan az kazanıyoruz diyebiliriz yaklaşık 14 reklam çıkıyor $0.02 ile $0.04 arası,Biz asıl parayı diğer kazanç sistemlerinden sağlayacağız ..Diğer Kazanç YöntemleriPaid Offers , Virool Videos , Matomy , CrodFlower ,offersler Token Ads vs.Traffic Exchange (Surf yaparak kazanıyoruz)Paid Offers (Üye olarak her site başı $0.25 kazanıyoruz)Premium üye olup, günlük kazançlarınızı daha da arttırabilirsiniz. $29.00 dolar,a 1 yılllık premium üye olabilirsiniz.Ref kiralayabilirsiniz 5 Referrals $10.0010 Referrals $20.0020 Referrals $40.00Refler ömür boyudur   onun için biraz tuzlu ama referalın 3 gün tıklamazsa değiştirme hakkın varReferal kazanç standart üyeler için 0.0005$ ile 0.005$ Premium üyelerde 0.001$ ile 0.01$ arası kazanırÖdeme Yöntemleri : Paypal // PayzaMinimum Ödeme    : İlk ödeme talebinde $2.00 sonra $4.00 Arkadaşlar ben siteye güvendiğim için hemen üye oldum,henüz ödeme almadım ama nette çok ödemelerini gördüm.Ödememi alınca burada yayınlayacağım..ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINhttp://www.ptcsolution.com/?ref=metin1REFSIZ LINK:http://www.ptcsolution.comBol Kazançlar Dilerim 

Metin1
30.11.2013, 01:33
Arkadaşlar siteye fazla ilgi gösteren yok galiba !!Site ilk onda ve şahanede ödemesini yapıyor ..Ilk ödemem 1 günde geldi