Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: FC TASARIM EĞİTİM MERKEZİ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
dj_ibo_g_h
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 2648

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı dj_ibo_g_h Cevaplabullet Konu: FC TASARIM EĞİTİM MERKEZİ
    Gönderim Zamanı: 08-Şubat-2017 Saat 18:18

Günümüzde profesyonel bir kariyerin yolu, bilgisayarı hızlı ve verimli kullanmaktan geçiyor. Siz de bu kıstası yetenekleriniz arasına katarak,  yeteneklerinize sağlam bir artı kazandırmaya hazır mısınız?...

FC Tasarım kurulduğu 2007 senesinden beri  Excell Kursu ile başlayıp Autocad Kursu seçeneğine kadar ulaşan çeşitli tasarım kurslarını, çalışan yahut meslek hayatına atılmaya hazırlanan bireyler için, profesyonel olarak vermektedir.

Günümüzde sık rastladığımız " Autocad Kursu nereden alabilirim..." ve "Autocad nasıl öğrenilir ki?..." sorularına, siz değerli öğrenci adaylarımızın konuya dört dörtlük hakim olmasını kendimize tek hedef olarak, cevap veriyoruz.

Bugün Grafik Tasarım Kursu yahut 3d Max Kursu almak isteyen bir reklamcı, PR, gazeteci yahut herhangi bir sektör çalışanını,   dilerse hafta sonu dilerse hafta içi programlanacak ders saatleriyle, eğitimimize davet edebiliyoruz.

Artık "Grafik tasarım nasıl öğrenilir?..."  veya "3d Max nasıl öğrenilir, nereden kurs alınır?.."  Yahut "Autacad nasıl öğrenilir, okulda anlatılandan ben hiç birşey anlamadım!.."  gibi sorularınızın profesyonel ve sizin başarınıza odaklı bir cevabı var...

Kurslarımızın ödeme planlarını sizleri kazanmak için, çeşitli ödeme planlarıyla sunuyoruz. Grafik Tasarım Kursu fiyatları, Autocad Kursu fiyatları ve 3d Max Kurs Fiyatları ile alakalı bilgi almak için, lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçin.  fctasarim.com

Autocad kursu İstanbul  içinde çeşitli kurumlarında alabileceğiniz bir hizmet; lakin tamamen size odaklı ve ödeme kolaylığı sağlayan bir hizmet için FC Tasarım'ı tercih edebilirsiniz.

3d Max kursu İstanbul için her adımda bulabileceğiniz bir kurs; bunun farkındayız. Lakin sizi ailemizin değerli bir üyesi olarak görmeyi ve konuya tam hakimiyet sağlamanızı sağlamayı vaat ediyoruz.

Grafik Tasarım kursu İstanbul içi kurumlar ve bireysel öğretmenler tarafından verilebilen, Youtube üzerinde videolarına erişilebilen bir konu... Fakat konunun profesyonellerinden bir eğitim almayı ve tasarımlarınızla fark yaratmayı ister misiniz?... Öyleyse FC Tasarım olarak sizleri de aramıza davet ediyoruz.
İlk bakışta öğrenilmesi zor gelen ve kafa karıştırabilen Autocad, 3d Max, Grafik Tasarım ve Excell programları artık o kadar da zor değil. İstanbul içinde bu programları çözmeniz ve verimli bir şekilde kullanmanız için, herşey düşünüldü...
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03