Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: İş sağlığı ve iş güvenliği firması Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
nullsix
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 4426

Tesekkür: 2
Rep: 2

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı nullsix Cevaplabullet Konu: İş sağlığı ve iş güvenliği firması
    Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2018 Saat 16:02
Firma ismi : İş Güvenliği Mühendislik Eğitim Tic. Ltd. Şti.

Web site adı : isguvenligi.com.tr

Sitenin başlığı : İş sağlığı ve iş güvenliği firması

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Şubat 2007

Site ile ilgili açıklamalar : Personellerinizin iş güvenliği ve iş sağlığını korumak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden isguvenligi.com.tr isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site aracılığı ile; İş Güvenliği Mühendislik Eğitim Tic. Ltd. Şti. adlı şirket hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz. Bu şirketin faaliyet alanları, referansları ve iletişim kanalları sitede paylaşılmıştır.

Osgb olarak faaliyet gösteren İş Güvenliği Mühendislik Eğitim Tic. Ltd. Şti. sektörün öncü firmaları arasında yer alır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan firma, çok sayıda işletmeye, iş güvenliği konusunda eğitimler vermiştir. Gerek yangın eğitimi, gerek kurtarma eğitimi, gerek acil durum eğitimi, gerek yüksekte çalışma eğitimi, gerekse de yöneticilerin temel iş güvenliği üzerine eğitimler bu firma tarafınca verilir. Eğitimlere katılanlara, eğitim akabinde bir sertifika da sunulacaktır.

İş güvenliği asla hafife alınacak bir konu değildir. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu gereği, işletme sahiplerinin önemli sorumlulukları bulunur. Bu sorumlulukları yerine getirmek isteyen işletme sahipleri, İş Güvenliği Mühendislik Eğitim Tic. Ltd. Şti. ile iletişim kurabilir.

İşletmenize hekim getiren, işletmeniz için risk analizi yapan, iş sağlığı ve güvenliği konusunda birbirinden kıymetli eğitimler sunan İş Güvenliği Mühendislik Eğitim Tic. Ltd. Şti. ile iletişim kurmak isterseniz, 0212 438 71 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
imza: Oyun - Forum
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03