Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Dil Eğitim Kursu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
nullsix
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 4426

Tesekkür: 2
Rep: 2

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı nullsix Cevaplabullet Konu: Dil Eğitim Kursu
    Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2018 Saat 18:36
Firma İsmi: Özel Çağdaş Maltepe Dil Eğitim Kursu

Site ismi: Cagdasdilegitim.com

Site ile ilgili başlık: Dil Eğitim Kursu

Kuruluş yılı: 2008

Çalışan Sayısı: Sigortalı 12 kişi

Sektör: Eğitim

Sahibi: Sibel Koç

Firma adresi: Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi Omay Pasajı 56/48 Maltepe –İstanbul

Telefon numaraları: 0216 399 34 68 - 0216 399 39 73 - 0530 265 43 13

Anahtar sözcükler: Maltepe İngilizce kursu, Maltepe İlköğretim İngilizcesi, Maltepe özel ders İngilizce, TOEFL - YDS - Almanca – Fransızca

Açıklamalar: Çağdaş Yabancı Dil ailesi olarak misyonumuz 2008 yılından beri deneyimli öğretim kadromuzla sektörde uzun zamandır kazandığımız tecrübeyi ve eğitim kalitesini öncelikli amaç edinerek bu kalitedeki eğitimimizi öğrenci profiline aktarmak ve öğrencilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır. Dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından biri olmak için sürekli olarak kendimizi sorgular, geliştirir ve yenileriz.  

Çağdaş Eğitimde, Genel İngilizce Programları dışında TOEFL, IELTS, YDS, LYS gibi sınavlara yönelik kurs programları yanında, ESP(English For Specific Purposes) İş İngilizcesi olarak, Finans, Hukuk, Tıp, Bilişim ve Teknolojileri, Denizcilik, Havacılık, Mühendislik gibi meslek alanlarında teknik ve pratik İngilizce ihtiyaçlarına yönelik gerekli olan eğitimi sağlamaktayız.

Çağdaş Dil Eğitim İngilizce Kursları olarak her durumda çözüm üreterek öğrencilerimize kolaylık sunmaya çalışırız. Sınıf dersleri ve Maltepe özel ders İngilizce şeklinde ayırdığımız hizmetler de yine bu amaç içindir. Çalışma saatleri, okul günleri, öğrenme şekilleri bakımından öğrenciler arasında farklılıklar görülebilmektedir. Örneğin İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebilmekte, farklılıklara uyum sağlanmasını gerekebilmketedir. İster kişisel tercih, ister mecburi durumlar içerisinde size özel çözümler üretebiliriz.

Birebir İngilizce kursumuz bunlardan biridir. Öğrencimizin dil öğrenimi almasındaki amaç ve hedeflerinin belirlenmesi sonrasında seviye belirleme testleri yapılır ve kendisine uygun olan seviyeden başlayarak, ihtiyaçları doğrultusunda eksiklikleri giderilir. Uzman kadromuzca hazırlanan kaynak ve içerikler ile sürekli olarak desteklediğimiz eğitim sürecinde öğrencinin gelişimini takip eder ve buna göre eğitim planımızı güncelleriz. Uluslararası ve ulusal sınavların yanında, bireysel gelişiminiz ya da kariyer hedeflerinize yönelik amaçlarınızda da doğru danışmanlık hizmetleri sağlayarak katkıda bulunuruz. Bize göre her öğrencimiz bir başarı hikayesi olmalıdır ve bu hedefle disiplinli sıkı çalışma temposu konusunda bazen neredeyse sizden daha istekli olabiliriz.

Birebir özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre yabancı ya da Türk öğretmenlerimizle devam eder. Eğitimcilerimiz arasından hedefinize uygun uzmanlık alanı edinmiş olanlar ile birlikte size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine öğretmenimizin uzmanlık alanından faydalanmanızı sağlarız. Özel derslerimizde öğrencimize istediği yabancı dilde okuma, yazma, anlama ve çeviri gibi dilde hakimiyet unsuru alanlarda eğitim verilir. En kısa sürede ancak sağlam temellerle yabancı dil hakimiyeti sağlanır.

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI

Maltepe İngilizce kursu bünyesinde genel İngilizce programımız kişiye özel birebir şeklinde olup grup eğitiminden tamamıyla farklı bir işleyişe sahiptir. Ülkemizde uygulanan metodlar maalesef kitap ve ezber odaklı olup kişilerin İngilizce öğrenim süreçleri vakit olarak uzamakta ve etkili olamamaktadır.Ezbere dayalı eğitim dilin mantığını kavratmamakta ve öğrenilen yapılar farklı bir şekilde kullanılmamaktadır. Bunun neticesinde birey dili kullanmaya çalıştığında yapıları hatırlamaya çalışmakta ve gerek sözlü gerekse yazılı olarak iletişim kurmada zorlanmaktadır.

Çağdaş Yabancı Dil olarak bizler bireye İngilizceyi tam anlamıyla bir dil olarak anlatmaktayız. Kitap test alıştırma boşluk doldurma gibi metodlar bir müddet sonra sıradanlığa ve hatta sonrasında kendini ifade edememeye dönüşmektedir. Bunun sonucunda oluşan durum ise okuduğunu söylenileni anlama yazabilme ama konuşamama durumuna gelmedir. Ülkemizde bir çok birey dili bildiğini ama konuşamadığını dile getirmektedir. Bu problemi çözme adına biz Çağdaş Yabancı Dil  ailesi olarak kitap alıştırma test gibi metodları kullanmayıp bunların yerine tam olarak bireyin dil öğrenmesi sağlayan öğrendiği gramer yapılarını yeni kelimelerle kullandıran bir metod izlemekteyiz. Bu metodu uygulayabilmek adına seviye tespit sınavı yerine demo ders olarak adlandırdığımız sistemi uygulayıp eğitmenimizin bireyin ingilizce durumunu anlamasını ve yine bireyin program hakkında detaylı bilgi edinmesini sağlamaktayız.

Bu bilgiler sonucunda ortaya çıkardığımız programımızı bireyin uygun olduğu ve eğitmenimizin öngördüğü zaman dilimlerine yaymaktayız Siz de artık basma kalıp ifadelerden sıkıldıysanız ya da kitaplardaki Mr.and Mrs. Brown’ın hayatı yerine kendinizi anlatmak istiyorsanız demo dersimiz için bizimle irtibata geçiniz. Unutmayın İngilizce bir ders değil bir dildir.

http://www.cagdasdilegitim.com
imza: Oyun - Forum
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma