Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Kanadaegitim.net - Kanada Dil Okulu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
dj_ibo_g_h
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 2648

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı dj_ibo_g_h Cevaplabullet Konu: Kanadaegitim.net - Kanada Dil Okulu
    Gönderim Zamanı: 06-Haziran-2018 Saat 23:30

Kanada’da dil eğitimi almaya karar verdiniz fakat hangi okulu seçeceğinizi bilmiyorsunuz. kanada eğitim olarak temsilciliğini yaptığımız çok sayıda kanada dil okulundan size ve beklentilerinize en uygun olanı tercih etmenize ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz. Tüm Kanada dil okulları ve konaklama seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz. Böylelikle en doğru tercihi yapabilirsiniz ve eğitim aldığınız süre boyunca danışmanlık hizmetimizi almaya devam edersiniz. Dil okuluna karar verdikten sonra önünüzde sizi bekleyen bir vize süreci olacak. Bu süreçte kanada eğitim ücretsiz vize danışmanlığından yararlanıyorsunuz. Danışmanlarımız sizi vize başvurusu için gerekli evraklar hakkında bilgilendirecek, vize randevunuzu alacak ve vize formunuzu dolduracaklar. Sonraki süreçte vize takibiniz danışmanlarımız tarafından takip ediliyor olacak. Kanada'da dil eğitimi almak için yapacağınız vize başvurusuna sigorta poliçesi eklemek zorunlu. Dilediğiniz taktir de Kanada dil okulu fiyatları konusunda ve bu eğitimin sizin için en uygun olan poliçeyi en uygun fiyatlarla temin eder. Tüm süreçlerden geçtiniz ve vizenizi aldınız. Son aşama olan uçak bileti satın alma aşamasında da destek vermeyi kanada eğitim olarak yanınızdayız.
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03