Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Fidan Arama Sitesi Projesi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
nullsix
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 4426

Tesekkür: 2
Rep: 2

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı nullsix Cevaplabullet Konu: Fidan Arama Sitesi Projesi
    Gönderim Zamanı: 01-Temmuz-2018 Saat 23:03
Fidan Arama Sitesi Projesi

Geçtiğimiz günlerde bir forumda tartışılırken görmüştüm, tutar mı tutmaz mı diye ama adamlar projeyi aktif etmiş. Her meyve fidanı üreticisi farklı ürün üretiyormuş.
Çok büyük arazilerde sınırlı sayıda meyve üretilebildiğinden çok az çeşitli fidan satışı mümkün olabiliyormuş. Bunu öğrendikten sonra projenin tutacağını düşünmeye başlamıştım.

Müşteri 5 Meyve Fidanı alacaksa, güvenebileceği mağaza arıyor ve bir çok fidancıda kartla ödeme bile yokmuş. Bu site sayesinde tüm ürünler tek seferde alınabiliyormuş.

Düne kadar rakip olan firmalar da bu projeyi destekleme kararı almış ve katılmak için gerekli şartları sağlamaya çalışıyorlarmış.

Adından anlaşılacağı gibi, fidan arama sitesiymiş projenin asıl amacı. Ama çiçek ve tüm zirai aletlerin de satışı mümkünmüş. Ayrıca, fiyatı uygun olan istenen mağaza ürünleri seçilebiliyormuş. Ben de Deve Tabanı alacağım.

Mesela bir erik fidanını beş mağaza satıyorsa, üretim şehri veya fiyatına göre satın alabilme imkanı bulmuş oluyoruz. Ürünleri seçip karşılaştırma şansımız da var.
Ayrıca bütün çiçek türlerini de bu siteden bulabiliyoruz, 10 ürünü 10 farklı mağazadan seçerek tek seferde alabiliyoruz, tüm bunlar tek bir yerden kontrol ediliyor.

Tek tek Deve Tabanı Çiçeği aratıp durmaya gerek kalmıyor, tüm ürün ve mağazalar burada ve tercih müşteriye bırakılmış. Proje çok mantıklı ve desteklenmeli.
imza: Oyun - Forum
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03