Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Türkanime izle Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
dj_ibo_g_h
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 2648

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı dj_ibo_g_h Cevaplabullet Konu: Türkanime izle
    Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2020 Saat 21:04

Türkanime severler merhaba anime izlemeye ve Anime'ye ayak uydurmaya ne dersin? son zamanlarda yeni bir favori aldım

Nanatsu no Taizai (yedi ölümcül günah) şimdiye kadarki en iyi gizli kahramanı vardı ve tamamen harika bir şeydi bu 2 veya 3 mevsim önce bir çift olduğu gibi 25 bölüm anime ide int eğitim lol var shounen bir düzeltme için tavsiye Benim için bir bölüm olması harikaydı.

mevcut sezon gelince nispeten büyük çok mutlu kuyruklu yıldız lucifer ilginç iken Rakuda biraz ecchi komedi shounen o zaman ikinci sezon hiçbir vasiyet yok shinmaou ... tanrı onun lise DxD bir çocuk vardı şeytanlar var bu nötr kuvvet kahramanlar bu zaman ve ive henüz son zamanlarda tanrıların kutsal tarafı görmek için ... HS DxD kaynaklı (3. sezon) konuşmak şaşırtıcı xD

Bir süredir yeni anime izlemiyorum. Sadece DVD'de ne var. Japonya'da yeni bir Utareruwamono sezonu çıktıklarını gördüm. Bir devam filmi olması gerekiyordu ve ana kahraman, orijinal diziden Hakouro ve Yuzuha'nın kızı.
orijinal btw ve yalnızca son iki bölüm kaldı.)
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03