Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Ukrayna'da Hangi Şehirde Üniversite Eğitimi Almalı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
is_for_you
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 403

Tesekkür: 1
Rep: 5

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı is_for_you Cevaplabullet Konu: Ukrayna'da Hangi Şehirde Üniversite Eğitimi Almalı
    Gönderim Zamanı: 04-Temmuz-2020 Saat 16:10
Ukrayna Üniversite hayali olan pek çok öğrenci kendisine Ukrayna’da hangi şehirde üniversite eğitimi almalıyım sorusunu sorar. Ukrayna üniversitelerinin birçoğu dünya standartlarında eğitim vermekte ve PR Yurtdışı Eğitim danışmanlığının Türkiye temsilciliğini yaptığı tüm üniversiteler YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna Üniversiteleri ağırlıklı olarak aynı zamanda öğrenci şehirleri de olan Kiev, Odessa, Kharkiv (Harkov) şehirlerinde yer almaktadır. Bu şehirlerde yer alan üniversitelerin birçoğu diploma tanınırlığına sahiptir ve uluslararası öğrenciler için çok fazla bölüm seçeneği sunmaktadır. Yine bu şehirlerde oldukça büyük üniversite kampüsleri yer almakta ve bu kampüsler öğrencilerin yemekten barınmaya, yurtlara, sosyal tesislere, otobüs ve metro duraklarına, hastane ve sağlık merkezlerine kadar pek çok olanağı da bünyesinde barındırmaktadır.

Taras Shevchenko, Kiev Politeknik Enstitüsü, Harkov Karazin Üniversitesi gibi Ukrayna üniversiteleri öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ve YÖK tarafından tanınan üniversitelerin başında gelmektedir. Bu üniversiteler şehir merkezinde yer alan konumları itibari ile öğrencilerin pek çok imkana kolay erişmesini de sağlamakta ve eğitim kaliteleri ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca, Kiev, Odessa ve Harkov şehirleri tam anlamıyla birer üniversite ve öğrenci şehridir. Bu nedenle konaklama, yurt, ev fiyatları, düşük yaşam maliyetleri, kolay ulaşım ve çokça sosyal aktivite bakımından da bu şehirler öğrencilere avantajlar sağlamaktadır. Ukrayna’daki tüm üniversiteler uluslararası öğrencileri sadece lise diploması ile kabul etmektedir. Bu nedenle Ukrayna’da hangi şehirde üniversite eğitimi almak isterseniz isteyin sadece lise diplomanız ile istediğiniz Ukrayna Üniversitesine ve istediğiniz bir bölüme kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Üniversitelerin hazırlık okullarında İngilizce, Rusça, Ukraynaca dillerinden birinde eğitim dilinizi geliştirebilir ve bölüme daha iyi bir adaptasyon ve motivasyon ile başlayabilirsiniz.

PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ukrayna Üniversiteleri kayıt, Ukrayna Öğrenci vizesi, oturum işlemleri ve baştan sona Ukrayna’da Üniversite okumak için gerekli tüm süreçlere hakimdir ve bu alanda profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Kiev’de bulunan ofisiniz de öğrencilerimize her daim destek olmakta ve 7/24 acil durumlar için anında yardım ve destek sağlamaktadır. Ukrayna Üniversiteleri ücretleri, Ukrayna’da Üniversite Bölümleri ve aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçerek profesyonel danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03