Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Metin2 pvp serverler - Metin2pvpserverleri.com Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
nullsix
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 4426

Tesekkür: 2
Rep: 2

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı nullsix Cevaplabullet Konu: Metin2 pvp serverler - Metin2pvpserverleri.com
    Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2013 Saat 01:38
Site İsmi : metin2pvpserverleri.com

Site Konusu : Metin2 pvp serverler - Metin2pvpserverleri.com

Domain Kayıt Zamanı : Nisan 2013

Tanıtım ve Açıklamalar : Metin 2 sevenlere müjde! Bugün sizlere çok harika bir internet sitesi tanıtacağım. Sitenin adı, konu başlığından da görebileceğiniz gibi Metin2pvpserverleri.com şeklindedir. Tüm Metin 2 hayranlarını bu siteye mutlaka bekliyoruz.

Metin2pvpserverleri.com adresinde metin2 pvp serverler listesini görebileceksiniz. Ana sayfada en gözde 20 adet metin2 pvp server listesi kendine yer bulmuştur. Arzu eden site ziyaretçileri, bizzat siteye server ekleme fırsatı bulabilirler. Sitenin üst bölümünde yer alan Server ekle butonuna basarak birkaç adımda siz de pvp serverlerinizi sitede listeleme şansına sahip olabileceksiniz.

Metin2pvpserverleri.com adresini bir Metin 2 server tanıtım sitesi olarak nitelendirebiliriz. Sitenin aynı zamanda bir Forum sayfası da bulunmaktadır. Forum sayfası sayesinde en güncel Metin 2 hilelerini görebileceğiniz gibi, Metin2 Karakter Geliştirme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Forum sayfası bilhassa, karşılıklı fikir alişverişi yapılabilmesi ve üye sorunlarının giderilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu bağlamda Metin 2 oyununda yaşadığınız her türlü problemi buradan dile getirebilir ve üyelerden yardım talep edebilirsiniz.

Siteden daha kapsamlı bir şekilde yararlanabilmek adına, siz de saniyelerinizi ayırarak sisteme kayıt yaptırınız. Tüm Metin 2 meraklılarına sevgilerimizle. 
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03