Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: En Objektif Haberler Bir Tık Ötenizde Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
dj_ibo_g_h
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 2648

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı dj_ibo_g_h Cevaplabullet Konu: En Objektif Haberler Bir Tık Ötenizde
    Gönderim Zamanı: 15-Eylül-2013 Saat 20:28

Web Adresi: http://www.bursadabugun.com
Sahibi: bursadabugun
Hosting Sağlayan Firma: kendi sunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu:bursadabugun
Kullanılan sistem hakkında bilgiler

İnsan hayatında kitaplar her zaman büyük önem taşırlar. Fakat son yıllarda fark edildi ki gerek gazeteler olsun gerek haber siteleri gerek haber kanalları taraf tuttu ve insanları da o yönde çekmeye çalıştı. Buna karşılık olarak insanlar da nerdeyse aralarında bölünme noktasına geldiler. Ben şu gazeteyi okurum sen şunu okuyorsun veya ben şu haber sitesini okurum sen ise şunu okursun  diyerek farkında olmadan ayrımcılık yapmış oluyoruz. Size vereceğimiz internet sitesi sayesinde oldukça objektif bir şekilde haberlere yaklaşacaksınız. Aynı zamanda uzman kadromuz ile hazırlanan sitede dilediğiniz her şekilde habere varacaksınız. Harikalar şehri Bursa bu sefer de haber sitesi ile karşınıza çıktı. Bursa haber,  haber okumada yeni çığırınız. http://www.bursadabugun.com/ adlı sitemize bir tık sonrasında sizler bile okuduklarınız haber karşısında böyle kaliteli şeyler hazırladığımız için şaşıracaksınız. Haber de yeni bir çığır açmış olarak bilinen Bursa haber sayesinde birçok gerçek bilgiye ulaşmış olacaksınız.
Sizler de şahit olmuş olacaksınız ki gazeteler artık çoğu zaman internet üzerinden okunur oldu.  Hayatınızdaki en önemli haberleri belki de bursa haber sayesinde okuyacaksınız. Bu kadar çok site arasında kararsız kalıyorum ve kime güveneceğimi bilmiyorum diyorsanız sizleri bu harika siteyi okumaya davet ediyoruz. Tüm önem verdiğiniz kişilere önererek bu siteyi muhakkak onlara da tavsiye etmelisiniz. Herkes davetlidir.
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03