Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: İngilizce Kursu Bakırköy Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
webhome
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 45

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
14%
Seviye
14%
Deneyim
60%
Alıntı webhome Cevaplabullet Konu: İngilizce Kursu Bakırköy
    Gönderim Zamanı: 22-Kasım-2013 Saat 11:21
İngilizce Kursu Bakırköy

http://www.englishzenith.com

English Zenith 2009 yılında eğitim danışmanlık firması olarak Salime Khalıl tarafından kurulmuştur.Salime Khalıl, İngilizce öğretmeye gönül vermiş takım arkadaşları ile birlikte kendine ait konsepti, metodolojisi ve vizyonu ile ENGLISH ZENITH markasını oluşturarak dil öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaktadır. Dil okulunun idari kadrosu ,İngilizce öğretmeni AZAD Xelil, Genel Koordinatör Arzu Acar, Dış İlişkiler Müdürü Gökhan Bulut, Kurucu Salime Khalıl ve İngiltere’deki şube Müdürü Ahmet Acar ‘dan oluşmaktadır. İdari Kadro, yurt içi ve yurt dışı üniversitelerden mezun, yine Amerika ve İngiltere’de eğitim almış uzun yıllar eğitim ve farklı sektörlerde yöneticilik yapmış kişilerden seçilmiştir.

Hedefimiz, Başarılarımız, Yapacaklarımız!

En önemli hedefi Türklere İngilizce konuşturmak olan English Zenith Dil okulu, öncelikle kayda alınan öğrenciyi seviye tespit sınavından geçirerek uygun programa yerleştirip takip etmek yolu ile sonuca ulaşmaktadır. Tümevarım yöntemi ile öğrenme garantisi verdiğimiz kursiyerlerimize kur ve hazırlık programlarının sonunda da destek oluyor; her türlü sorunlarında yanlarında yer alıyoruz.Kur katılım sertifikaları ve MEB yeterlilik sınavına katılım imkanı ile kurumsallığı ön planda tutuyor; yurtdışı bağlantılarımızla ufkunuzu açıyoruz. Birlikte ilerleyebileceğimiz yollar ise:

Genel Dil Eğitimleri (Bireysel-Kurumsal)+Dil koçluğu
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03