Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: ‘’Anlıyorum ama konuşamıyorum’’ derdine dil eğitim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
formulaf1
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gönderilenler: 9

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
5%
Seviye
5%
Deneyim
60%
Alıntı formulaf1 Cevaplabullet Konu: ‘’Anlıyorum ama konuşamıyorum’’ derdine dil eğitim
    Gönderim Zamanı: 02-Aralık-2013 Saat 10:10
Yabancı dil artık şart! Peki neden her birimiz yabancı dil öğrenmenin zorluğundan bahseder dururuz? Fakat artık paniğe gerek yok! Çünkü goruntulumarket. com’ un dil eğitim setleri sayesinde yabancı dil öğrenmek artık çok kolay!

İngilizce Eğitim Seti www.goruntulumarket.com/yabanci-dil-egitim-setleri/ingilizce-egitim-seti-1 ile başlangıç seviyesinden başlayarak, en üst seviyeye kadar çıkın! İş İngilizcesi seti ile de iş dünyasının kapılarını kolayca aralayın! Kolay telaffuz setleri ile gramer hatalarınızı giderin!

‘’Bir dil asla yetmez!’’ diyenleri de unutmadık!

Almanca Eğitim Seti www.goruntulumarket.com/yabanci-dil-egitim-setleri/almanca-egitim-seti , Fransızca Eğitim Seti www.goruntulumarket.com/yabanci-dil-egitim-setleri/fransizca-egitim-seti-1 , Rusça Eğitim Seti www.goruntulumarket.com/adan-zye-yabanci-dil/rusca-egitim-seti ve son olarak Arapça Eğitim Seti www.goruntulumarket.com/yabanci-dil-egitim-setleri/arapca-egitim-seti ile başlangıç seviyesinden başlayarak ileri seviyelere kadar öğreniminize devam edebilirsiniz. Yeni bir dil öğrenen her insanın karşılaştığı telaffuz ve gramer sorunlarını da görüntülü DVD setlerimiz ile çözün!

Goruntulumarket.com sayesinde dil öğrenmenin bir işkence değil, bir eğlence olduğunu siz de keşfedeceksiniz! Gelin, siz de görüntülü DVD dil setlerimizden edinin! Lisanınızı geliştirin!
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03