Seo
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Arama Motorları ve Dizinler | Seo
Mesaj icon Konu: Seo uyumlu Tanıtım yazısı nedir? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Cedric
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Simge
Patron!

Gönderilenler: 23

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
10%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı Cedric Cevaplabullet Konu: Seo uyumlu Tanıtım yazısı nedir?
    Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2012 Saat 18:27
Seo uyumlu Tanıtım yazısı ; Bu işi türkiyede yapabilen veya becerebilen uygulayabilen az kişi olsa gerek tabiki kimseyi kötülemiyorum, bizim işimiz bu seo uyumlu tanıtım yazısı denilince akla ilk özgünlük gelir herşeyden önce, özgün olmak herşeyden tanıtım yazısında tanıtım yazısı faydalı bir seo aracıdır en büyük özelliği ise kalıcı olmasıdır unutmayalım.
Tanıtım Yazısında Özgünlük; Tanıtım yazılarında özgünlük çok önemlidir, özgünlükten kastımız şudur mesela örnek olarak siz bir tanıtım yazısını 5, 10, 20 sitede aynı yazıyı kullandığınızda bundan birşey beklememelisiniz, öyleki şuan türkiyede herkes bunu yapmakta ki bana göre bu çok yanlış bir durum. Bazılarımızın taktiği şu yazıyı bulduk ekleyelim hadi özgünlük böyle birşey yok, ben buna çok karşıyım tanıtım yazısı verdimmi önce özgün olmalı sonuçda 1 defa alıcaksın o orda kalıcı olacak.
Tanıtım Yazısında Aşırı Link Olmamalıdır; Evet buda büyük bir önlem tabiki tanıtım yazısında aşırı link olmamalıdır max 2, veya 3 benim önerim sonuçta yazı alıyoruz değilmi bu yazı özgün hem tanıtım spam yapmıyoruz, 100 kelimelik bir makaleye 2 kelime yetecektir diye düşünüyorum. Aşırı link olmaması dediğimde şunu anlamalıyızki bazıları 50 kelimelik bir yazıya 10 15 tane link ekliyor bu şekilde olmaz.
Siteler için Seo Analizi; Sadece tanıtım yazısı ile hiçbirşey yapamayız değilmi mesela tanıtım yazısı alınan sitenin güncel özgün olmasıda gerekli ayrıca sadece 1 çalışmayla olcak iş değil bu hedefe ulaşmak için çok çalışmak lazım , bu durumda durmak yok arkadaşlar hedefe yaklaşmaya çalışmak istiyorsanız burdaki herşeyi göze almanız lazım, tekrar söylüyorum sadece tanıtım yazısı hiçbirşey, sitenize bir etki veya katkısı olmaz.

Sayın Uzman!
IP  Tesekkur Et
alenn34
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gönderilenler: 351

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0