Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
dilokullari
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gönderilenler: 50

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
14%
Seviye
14%
Deneyim
60%
Alıntı dilokullari Cevaplabullet Konu: Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları
    Gönderim Zamanı: 08-Ocak-2014 Saat 10:34

İngiltere, Türkiye, Kanada gibi dünyanın birçok ülkesindeki dil okullarına, üniversitelere (master, lisans, doktora) ve diploma programlarına öğrenci gönderen Real Eğitim Danışmanlığı, dünya çapında ün yapmış dil okulları, kolejleri ve üniversiteleriyle birlikte çalışmaktadır.

Real Eğitim, temsilcisi olduğu her kurumu titizlikle seçer. Çalıştığı Yurtdışında Yaz Okulları, yetkili kurumlar tarafından akredite olmuştur ve ayrıca çok uzun yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip olmasına dikkat eder.

Real Eğitim Danışmanlığı, verdiği danışmanlık servisinin kalitesiyle de rakiplerinden ayrılmaktadır. Her bir öğrenci akademik başarısı, kariyer hedefleri ve ekonomik durumu göz önünde bulundurularak özel olarak değerlendirmeye tabi tutulur ve kendisi için en uygun programa başvurusu Real Eğitim tarafından yapılır, kabul mektubu alınır, vize başvurusu yapılır, vize alındıktan sonra tercihlerine uygun konaklaması ve uçak bileti titizlikle ayarlanır ve öğrenciye gideceği şehir, okul ve programla ilgili oryantasyon yapıldıktan sonra uğurlanır ve gideceği ülkede bulunan temsilcilerimizle karşılanır ve dil okulu süresince destek verilir. İşte bu sebeplerden dolayı Real Eğitim, Avusturya'da Üniversite sektöründe Türkiye Cumhuriyeti'ndeki en kaliteli firmalardan biridir.
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03