Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Yemek Odası Takımı Zevki Yansıtır Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
dj_ibo_g_h
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 2648

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
99%
Seviye
99%
Deneyim
60%
Alıntı dj_ibo_g_h Cevaplabullet Konu: Yemek Odası Takımı Zevki Yansıtır
    Gönderim Zamanı: 19-Şubat-2014 Saat 17:10
              Yemek kültürü insanlığın kültürel gelişimiyle ilişkilidir. Yemek yeme faaliyetinin kendisi bir sosyal aktivite olmaya başladıkça yemek araçları da gelişim göstermeye başlamıştır. Gelinen noktada yemek odası takımları her evin bir bölümünü oluşturmakta, yemek yeme faaliyeti ev içi sosyalliğin temelini oluşturmaktadır. Kuşkusuz bu durumda yemeklere özen göstermek bir yerde medeniyetin yansıması olmaktadır. Hal böyle olunca ortalama evlerde bile yemek odası takımı bir ihtiyaç olarak kendini göstermektedir.

Yemek odası takımları masa, sandalye, büfe ve ve vitrinden oluşan bir takımdır. İçerisindeki ürünlerin kalitesine bağlı olarak toplam kalitesi de ortaya çıkmamktadır. Son yıllarda yerli mobilya üretimi ve pazarlamasına paralel bir biçimde gelişim gösteren Evimi Diziyorum ürün portföyünde yer alan çeşitli yemek odası takımları da büyük ilgi toplamaktadır.

Evimi Diziyorum ürün portföyündeki ürünler arasında sayılan Anka, Ahenk, Diana, Diva, Firuze, Harlem gibi modeller hem modern hem de postmodern çizgiler taşıyarak ev dekorasyonuna büyük katkı sağlamaktadır. Bu tarz modeller arasında markanın değerini taşıyan ve müşterinin zevkini yansıtan model seçimi yapmak bir hayli güç olsa da her tüketici kendi zevk ve tercihlerine paralel bir biçimde bir tercih yapabilir.

Yemek odası takımları içinde en fazla dikkat çeken modeller arasında sayılan yukarıdaki modellerle birlikte çeşitli iddialı modeller de ilgi çekmektedir. Örnek vermek gerekirse Evimi Diziyorum bünyesinde pazarlanan Kristal Avangarde Yemek Odası takımı bir hayli görkemlidir. 19. ve 20. yüzyıl çizgilerini Avangarde üslupla yansıtan bu takım ortalama evlere bile bir konak havası katacaktır. Diğer yandan Kanyon Yemek Odası Takımı da bir hayli ilgi çekici çizgiler taşımaktadır. İnce bir zevke sahip olan, ayrıca yüksek bir rahatlık isteyen kişiler de bu tarz modeller arasından seçim yapabilir.

Güzel dizayn edilmiş bir evde olması gereken asgari mobilya takımları arasında sayılan yemek odası takımları internet teknolojileri yardımıyla da seçilebilmektedir. Özellikle Evimi Diziyorum sunduğu olanaklar arasında internetten seçim yapma, online sohbetle çeşitli görüş ve düşünceleri paylaşarak bilgi alma gibi olanaklar bulunmaktadır. Bunun için firmanın sitesini ziyaret ederk mobilya seçimi yapmak yararlı olacaktır.

http://evimidiziyorum.webnode.com.tr/
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03