Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: TÜRKİYENİN EN BÜYÜK KÖPEK EĞİTİM VE PANSİYON MERKE Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
tekinak99
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 420

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı tekinak99 Cevaplabullet Konu: TÜRKİYENİN EN BÜYÜK KÖPEK EĞİTİM VE PANSİYON MERKE
    Gönderim Zamanı: 03-Nisan-2014 Saat 18:25
Bildiğiniz gibi köpekler bizim sevimli dostlarımız ve vefalı yol arkadaşlarımızdır. Ancak çeşitli sebeplerden dolayı onlar bir süre emanet edebileceğimiz ve aklımızın onlarda kalmayacağı bir yere ihtiyaç duyarız. Biz sizlere bu ihtiyacınız için köpek pansiyonu olarak hizmet sunan bir merkez olduğumuzu belirtmek isteriz.
Eğer sizde kaliteli bakım ve eğitim hizmetini kusursuz bir şekilde temin etmeyi düşünüyorsanız hemen alman kurdu cinsi köpeklerinizi yıllardan beri bu konuda en iyi şekilde çalışmalarına devam eden can paksoy merkezine bırakabileceğinizi belirtelim. Böylece profesyonel bir bakımın kapısını ardına kadar açmış olacaksınız. Her özelliği ve sunduğu alternatifler ile köpek oteli olan alanımızda onların her konuda rahat etmesi için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş durumdadır.
Bunun yanı sıra temel köpek eğitimi de alanında uzman çalışanlarımız tarafından düzenli olarak verilmektedir. Köpekleriniz için veteriner hizmetimizin olduğunu da belirtir daha detaylı bilgiye sahip olmak için vakit kaybetmeden bizi tercih edebileceğinizi altını çizerek hatırlatmak isteriz.
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03