Dmoz ve Diğer Dizinler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Arama Motorları ve Dizinler | Dmoz ve Diğer Dizinler
Mesaj icon Konu: HAYATIMIZ ARTIK ÇOK AKUSTİK Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mskrc37
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gönderilenler: 342

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
46%
Seviye
46%
Deneyim
60%
Alıntı mskrc37 Cevaplabullet Konu: HAYATIMIZ ARTIK ÇOK AKUSTİK
    Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2014 Saat 11:03
Akustik kaplama ahşap ve kumaş kaplı akustik panel ortamdaki sesin akustiğini sağlamaktadır. Kapalı alanlardaki gürültüyü emen ve kaliteli ses duyumunun olmasını sağlayan ahşap panellerdir. Ortamdaki sesin yankılanma gürültü ve duyma problemlerini ortadan kaldırarak insanların eşit olarak sesten faydalanmasını sağlamaktadır.
Ses yalıtımı sesin olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yapılan bir yalıtım türüdür. Ses düzeyini ortamda yayılmasını kontrol altına alarak ses bir ortamda yayıldığı zaman önüne çıkabilecek engellerde sesin bir bölümü çarparak geri yansır. Bir bölümü ise önünde bulunan engel tarafından yutulur. Kısaca sesin olumsuz etkilerini gidermek amacıyla yapılan bir yalıtım türüdür.
Darbe kaynaklı sesleri çarpma sonucu oluşan sesleri ve bir eşyayı sürüklerken meydana gelen sesler örnek olarak verilebilir. Gürültü istenmeyen ve rahatsızlık hissi veren seslerdir. Gürültü izolasyonu ile gürültü kaynağında kontrol edilebilir iletim yolunda kontrol edilebilir ve algılayıcı gürültüden koruyucu tedbirler alınabilir.
Akustik sünger akustik ses izolasyonu ve ses yalıtımı bu sünger sayesinde sağlanabilir. Çok iyi bir ese emici üründür. Ayrıca görünüm açısından da ortama ayrı bir görüş katar. Ses yutucu özelliği vardır. Bu sayede sesin istenilen düzeye erişilmesini sağlar. Gökçe Akustik sizlere sunduğu bu donanımlar ile en kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Düzenleyen mskrc37 - 07-Temmuz-2014 Saat 11:07
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03