İşletim Sistemleri
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Güncel Teknoloji & Hi-Tech | İşletim Sistemleri
Mesaj icon Konu: İncelediğim en iyi uygulama - Android Vazo Yap Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
<Kafama||Göre>
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 10

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
5%
Seviye
5%
Deneyim
60%
Alıntı <Kafama||Göre> Cevaplabullet Konu: İncelediğim en iyi uygulama - Android Vazo Yap
    Gönderim Zamanı: 23-Temmuz-2012 Saat 14:36
Android Pottery uygulaması şimdiye kadar inceleğim en etkileyici android uygulamalardan biri diyebilirim..

Buram buram sanat kokuyor..
El işçiliği bu olsa gerek, topraktan harikalar yapmak, ardından kızgın ateşte pişirdikten sonra üstüne harika desenler çizerek gururlu bir şekilde bunu ben yaptım diyebilmek..

Kuş sesleri eşliğinde harikalar yapın
Gelişmiş 3d grafik motoru perspektif açılardan vazoya bakabilme yapılan el emeği göz nuru ürünü açık artırmada satıp ardından kazandığınız para ile boya vesayire ekipmanlar alarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz..

Nasıl Vazo Yapılır?

Yukarı doğru çekerek boyunu uzatabilirsiniz ayrıca farklı bir şekil vermek istediğiniz bölgeye gelerek o belgede adeta vazo yapıyormuş gibi dairesel şekilde parmağınızı dolaştırın. Yavaş yavaş şekillenecektir.

Yaptığım Vazo ne kadar eder?

Açık artırma usulu bir satış vardır. Taban fiyat bellidir, tabi ki renk ve tasarım satış için oldukça önemlidir.

Android Pottery – Vazomu Nasıl boyarım?

Öncelikle para kazanmanız lazım. Ardından Shop kısmına gerek dilediğin rengi ve figürü satın alabilirsiniz. “Your Coins” yazan kısım sizin sahip olduğunuz para miktarıdır.

Kendi çektiğim videoyu izleyerek uygulama Android Vazo yapma uygulaması hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
HATA: Bu video izlebilmeniz için bilgisayarinizda gereken eklenti bulunmamaktadir (Flash Player).

Alıntı.

Düzenleyen <Kafama||Göre> - 23-Temmuz-2012 Saat 14:39
IP  Tesekkur Et
alenn34
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gönderilenler: 351

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0