Reklam alım - satım
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | E-Ticaret | Reklam alım - satım
Mesaj icon Konu: İŞ SÜREKLİLİĞİ İÇİN BİLGİNİN KORUNMA ALTINA ALINMA Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mskrc37
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gönderilenler: 342

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
46%
Seviye
46%
Deneyim
60%
Alıntı mskrc37 Cevaplabullet Konu: İŞ SÜREKLİLİĞİ İÇİN BİLGİNİN KORUNMA ALTINA ALINMA
    Gönderim Zamanı: 22-Kasım-2014 Saat 14:08
Ticari şirketimi en iyi şekilde sürdürebilmem için şirketimin bilgi güvenliği kavramına oldukça ihtiyacı var. Çünkü bilginin güvenli bir şekilde saklanması ve depolanması pek mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden bilginin en iyi şekilde korunması gereklidir. Bu bilginin korunma işlemini en iyi şekilde ele alıp firmanın güvenliğini sağlayan yönetimsistemi.net tarafından keşfettim.
Bilgiye yönelik daha önce yaşadığım saldırı, silinmesi, bütünlük ve erişebilirlik problemleri ve bilginin alt yapısında ki zedelenmeler gibi pek çok olumsuz denebilecek durumları hayatımdan tanıştığım site sayesinde gidermiş oldum.
Verdikleri hizmetler ile firmama ait pek çok bilginin korumuş olması sektörde daha kalıcı olmama ve iş sürekliliğinin artmasına zemin hazırladı. Artık bilgiye ait pek çok gizlilik, bütünlük ve kullanılabilirlik kavramlarının açığa çıkmasına ve bilgi paylaşımının koruma altına alınmasına yardımcı oldular.
Bilginin güvenliğini en iyi şekilde koruma altına almak amacıyla yürüttükleri ISO 27001 Bilgi Güvenliği Danışmanlığı hizmetleri ile artık pek çok bilgiye gerçekleşen saldırıların önü kesilmiş oldu. ISO 27001 Eğitimi ile birlikte pek çok testler uygulayarak kurumsal ağları ve bilgiyi çalışan kişilerin akıllı telefon ve ortak olarak kullanım halinde olan yazıcılara kadar bütün bilgi korunma altına alınmış oldu. Böylelikle İSO 22301 İş Sürekliliği Danışmanlığı ile artık sektörde daha sağlam adımlar ile ilerlemekteyim.
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03