Yeni Websitelerinden Haberler
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | Yeni Websitelerinden Haberler
Mesaj icon Konu: Yerli Ürün Al Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Error32
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gönderilenler: 835

Tesekkür: 0
Rep: 0

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
62%
Seviye
62%
Deneyim
60%
Alıntı Error32 Cevaplabullet Konu: Yerli Ürün Al
    Gönderim Zamanı: 27-Şubat-2015 Saat 22:51

"YerliÜrünAl"ıyorum çünkü Ülkemi Çook Seviyorum...

www.yerliurunal.com hastalık saçan çin malları ile mücadele ederek; yerli üretimciyi desteklemek adına kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Sitemizde şimdilik; el yapımı bıçaklar, kılıç ve pala çeşitleri, %100 Deri bay ve bayan ayakkabıları, yerli üretim elektrikli küçük ev aletler, mobilya takımları, havlu ve bornoz çeşitleri ile giyim ürünleri yer almaktadır. Ürünlerimizde kaliteden kesinlikle taviz verilmemektedir. Sizi mağdur edecek hiçbir koşula mahal vermemek bizim ana gayemizdir. Çünkü reklama ve size ihtiyacımız var. Biz "reklamın iyisi kötüsü olmaz" anlayışında olan insanlar değiliz. Bizim reklamımız olacaksa iyi reklamımız olmalı. Bunu da alış veriş yaptıktan sonra bizden memnun kalan siz değerli müşterilerimizin çevresine bizleri tavsiye etmesi ile olacaktır. Çok büyük sermayemiz yok global şirketlere reklam verebilecek. Zaten ülke dışına para çıkarmaya da karşıyız. En güzel reklamımızı siz değerli dostlarımızdan bekliyoruz. https://www.facebook.com/yerliurunal facebook sayfamızı beğenerek ve arkadaşlarınıza tavsiye ederek, www.yerliurunal.com sitemizi ziyaret edip ürünlerimizi beğenip paylaşarak bizlere yardımcı olabilirsiniz. Forumlarda ve kişisel sayfalarınızda bizlerden bahsederek bizi ve yerli üreticiyi, esnafı, zannatkarı desteklemiş olacaksınız. Dua ve desteklerinizle tekrar görüşmek dileğiyle. Her türlü sorunuz için 7/24 bize 0 539 979 59 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

yerliurunal.com
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03