İnternet Üzerinden Para Kazanma Yöntemleri
 Webmaster Forumu | forum.websitem.biz | Webmaster Genel | İnternet Üzerinden Para Kazanma Yöntemleri
Mesaj icon Konu: Honeygain yatırımsız kazanç Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Metin1
Forum Üyesi
Forum Üyesi
Simge

Gönderilenler: 78

Tesekkür: 1
Rep: 1

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Itibar :0

Aktiflik
20%
Seviye
20%
Deneyim
60%
Alıntı Metin1 Cevaplabullet Konu: Honeygain yatırımsız kazanç
    Gönderim Zamanı: 31-Ağustos-2023 Saat 13:42

Honeygain yatırımsız kazanç

Honeygain internet gücünüzü paylaşarak kazanabileceğiniz bir uygulama yatırımsız Pasif gelir.

Arkadaşlar sonunda bende HONEYGAİN ,e üye oldum ve denemeye karar verdim. Honeygain uygulamasını hem pc hem telefonlarımda
kullanıyorum. Burada bazı arkadaşlar yanlış anlıyorlar onun için daha açık bir şekilde anlatacağım.
Şimdi honeygain 10 uygulamaya kadar müsade ediyor. Aslında her İP den 2 uygulama kullanabiliyorsunuz.
Örneğin pc niz ve telefonu, bende bu ikisini kullanıyorum. Geri kalan 8 uygulama başka ip,lerden gelmesi lazım.!!

Zaten 2 den fazla uygulama eklersen giremiyor! güç yetersiz diye bir bildiri geliyor. Bu yüzden sadece pc,yi ve
telefonunuzu kullanmanız yeterli. Fazlasını eklerseniz ban alırsınız belki hesabınızda kapanabilir.!

Honeygain, işletmelerin kullanıcılara (bizim ağımıza) bağlanmasına izin veren bir proxy ağına sahiptir.
Paylaştığımız ağ için ödeme alırız. İnternetin hızına her hangi bir etkisi olmuyor.!

Referans kazançları hiçde fena değil %10 az gibi ama 100 lerce referansınız varsa rahatlıkla günde $1 - $2 dolar
arası kazanç geliyor..

Referans bağlantınızı kullanarak Honeygain'e katılan herkes 5$'lik bir başlangıç hediyesi alır ve siz de onların
kazancının %10'una eşit bir sonsuza kadar bonus kazanırsınız!.

20 dolarlık ödeme eşiği bulunuyor ama jump token olarak metamask cüzdanınıza çekim yapmanın alt limiti yok
istediğiniz zaman çekim talebi oluşturup sonrada Türk lirasına çevirebilirsiniz. Dolar ve BTC Çekimleri
2 ila 5 gün içinde gönderiliyor.

Yani sonuçta siz hiçbir şey yapmadan pasif geliriniz oluyor ve günde 1 dolar kazanmak bizim ülke şartlarına göre
iyi arkadaşlar. 30 dolar anlık olarak 442,47 Türk Lirası yapıyor. Ekstra yaptığınız hiçbir şey yok ben lol
oynuyorum youtube'a bakıyorum o altta açık duruyor.
Uygulamayı sadece bir defa indirip giriş yapıp açık bırakıyorsun ve kazanmaya başlıyor.

Günlük Bonus
Her 24 saat dolduğunda 1 kere Lucky Pot denilen Kovan açabiliyorsunuz. İçinden 10 puan ile 10.000 puan arasında
rasgele çıkma şansı var. 10 puan = 0.01$ 10.000 puan = 10$

Kısaca honeygain şahane bir kazanç yolu aslında hiç bir şey yapmadan kazanıyorsun diyebiliriz.
İlk başta kazançlar ağır gidiyor her şeyin başlangıcı zaten böyle oluyor.:) Ama bu kazançları hızlandırmak
sizin elinizde! Bolca referans bulabilirseniz kazançlarınızda zamanla artacaktır..
Her gün siteye giriş yap ve günlük bonusu topla.

Ayrıca youtub,da birçok Türkçe vidyolar var, burada alınan ödemeleri, taktikleri giörebilirsiniz.
Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız vidyolarada bir göz atın derim.

NOT:
Üye olurken kod yerinde METİN284D9 refrans nr gözükmesi lazım buraya dikkat edin, numara gözüküyorsa bir şey
yapmanıza gerek yok devam. Kod yerinde birşey yazmıyorsa (METİN284D9) bu nr,yi yazmalısınız, yoksa $5 dolarlık
hediyeyi alamazsınız.!

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
https://r.honeygain.me/METIN284D9

NOT:
Takıldığınız bir yer olursa hiç çekinmeden konuya bir mesaj bırakın yardım etmeye hazırım.:)

Refsiz Link:
https://r.honeygain.me

Hepinize bol kazançlar..
IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma